Przeprowadzki firmowe

Przeprowadzka firmy do duże wyzwanie zarówno poprzez logistyczne przygotowanie całego jej procesu przebiegu jak i złożoności wszystkich etapów prac do wykonania. W wielu przypadkach jest tak że w trakcie przeprowadzki. firma musi zachować ciągłość pracy a ekipa przeprowadzkowa nie powinna zaburzać rytmu funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa. My jesteśmy na to przygotowani, dla tego też jesteśmy w stanie realizować zlecenie przeprowadzki Państwa firmy w dni wolne od pracy, poza godzinami funkcjonowania firmy a nawet jeśli jest to priorytetem również w nocy.

 

   Oferujemy usługę przeprowadzki w pełni kompleksową obejmującą: umówioną wizytę naszego pracownika u Państwa w Firmie, sporządzenie harmonogramu zakresu prac do wykonania, sporządzenie umowy,  dostarczenie materiałów pakowych, stały nadzór koordynatora ds. przebiegu realizacji przeprowadzki, pakowanie, demontaż mebli i stanowisk pracy, sprzętu IT, AGD, zabezpieczanie mienia, zniesienie, transport, wniesienie, montaż mebli, ustawienie w wskazane miejsce, rozpakowanie kartonów, zabranie zbędnych pozostałości pakowych i ich utylizacja.

 

   W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat interesującego Państwa przewozu mienia i wyceny, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem logistycznym, gdzie z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Państwa pytanie.

 

OFERUJEMY

  • Wizytę naszego pracownika u Państwa w Firmie.
  • Ustalenie zakresu prac i kosztów.
  • Sporządzenie umowy.
  • Dostarczenie materiałów pakowych.
  • Realizacja przeprowadzki według ustaleń i umowy.
  • Utylizacja zbędnych materiałów pakowych.