Przeprowadzki międzynarodowe

Transport przeprowadzki międzynarodowe Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Francja, Hiszpania, Włochy, Dania, Szwecja, Austria, Czechy, Grecja i inne kraje Unii Europejskiej.

Przeprowadzki międzynarodowe z kraju do kraju prawie zawsze wiążą się z stresem i pytaniami jak to wszystko logistycznie poukładać, jakie będą potrzebne dokumenty na relokację Państwa mienia, jak przygotować rzeczy do transportu, jakie trzeba spełnić kryteria i jaką wybrać do tego firmę przeprowadzkową. Nasza firma ArminTrans posiada odpowiednie doświadczenie i zaplecze logistyczne w międzynarodowych przeprowadzkach. Do Państwa dyspozycji jest, nowoczesna flota aut dostosowana do transportu mienia przesiedleńczego na dalekich trasach. Wszystkie samochody wyposażone są w niezbędne materiały zabezpieczające ładunki przed uszkodzeniami w transporcie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat interesującego Państwa przewozu mienia i wyceny, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem logistycznym, gdzie z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Państwa pytanie.