Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzka na nowe mieszkanie? To, nie takie straszne.
Przeprowadzka całego swojego mienia gromadzonego latami to z całą pewnością trudny moment, ogrom prac do wykonania, zakup materiałów pakowych, pakowanie, zabezpieczanie, rozkręcanie mebli, jak i samo logistyczne opracowanie przeprowadzki nie jest ani łatwe, ani proste, ale nie dla nas. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy możesz mieć pewność, że powierzasz zlecenie profesjonalistom z doświadczeniem w przeprowadzkach. U nas mogą Państwo zamówić usługę samego przewozu swojego mienia lub z noszeniem rzeczy przez naszych pracowników.

    Dla bardziej wymagających klientów oferujemy również usługę przeprowadzki w pełni kompleksową obejmującą: umówioną wizytę naszego pracownika u Państwa w domu, sporządzenie harmonogramu zakresu prac do wykonania, sporządzenie umowy,  dostarczenie materiałów pakowych, pakowanie, demontaż mebli, sprzętu IT, AGD, zabezpieczanie mienia, zniesienie, transport, wniesienie, montaż mebli, ustawienie w wskazane miejsce, rozpakowanie kartonów, zabranie zbędnych pozostałości pakowych i ich utylizacja.

    W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat interesującego Państwa przewozu mienia i wyceny, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem logistycznym, gdzie z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Państwa pytanie.